Kadra

Nauczyciele uczący w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w roku szkolnym 2021/2022

L.p.Nazwisko i imięNauczany przedmiot/zawód
1.Skórcz Marek – dyrektor szkołyDyrektor szkoły, nauczyciel przedmiotów ekonomicznych
2.Łutczyk-Pezała Anna – wicedyrektorWicedyrektor szkoły, nauczyciel WOS-u, historii
3.Bednarz WiolettaNauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fotografia i multimedia
4.Białkowski JarosławNauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa
5.Ks. Białkowski TymoteuszNauczyciel religii
6.Boryczka PiotrNauczyciel geografii
7.Chałubek WeronikaNauczyciel muzyki
8.Chołodowski MarekNauczyciel historii, WOS-u
9.Dubicka EwaNauczyciel przedmiotów ekonomicznych
10.Dyba MonikaNauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne
11.Dywel AnnaNauczyciel języka polskiego
12.Filipek KatarzynaNauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fotografia i multimedia, oraz reklamy
13.Gańska LucynaNauczyciel religii, WDŻ
14.Goławska MariaBibliotekarz
15.Gorczyńska MagdalenaNauczyciel chemii, biologii
16.Grajczak MichałNauczyciel informatyki
17.Graj-Śliga AnnaNauczyciel języka angielskiego
18.Grygiel MagdalenaNauczyciel przedmiotów ekonomicznych i WOS-u
19.Herman StanisławNauczyciel wychowania fizycznego
20.Iwanowski JanNauczyciel matematyki
21.Januszkiewicz KrystynaNauczyciel języka polskiego
22.Jaworski RyszardNauczyciel matematyki i chemii
23.Jejer-Kokowska ElżbietaNauczyciel języka angielskiego
24.Jędrzejczyk IlonaNauczyciel geografii oraz przedmiotów ekonomicznych i reklamy
25.Kaczmarek JacekNauczyciel historii, WOS-u
26.Kępińska MarzenaNauczyciel języka niemieckiego
27.Klessa PaulaNauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fotografia i multimedia
28.Klimek AnitaNauczyciel języka polskiego
29.Klimek HalinaNauczyciel przedmiotów ekonomicznych
30.Kowalewska EwelinaNauczyciel przedmiotów w zawodzie technik organizacji reklamy oraz fotografia i multimedia
31.Krauze-Ogonowska DorotaNauczyciel prowadzący zajęcia rewalidacyjne
32.Krupka ArkadiuszNauczyciel przedmiotów informatycznych
33.Kubicka JolantaNauczyciel matematyki
34.Łyjak MarcinNauczyciel wychowania fizycznego i informatyki
35.Malicka JoannaNauczyciel biologii
36.Marszałek RadosławNauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie fotografia i multimedia
37.Matczyszyn GabrielaNauczyciel języka polskiego
38.Milczyńska MagdalenaNauczyciel języka angielskiego
39.Moczarski RafałNauczyciel przedmiotów informatycznych
40.Nawrocki DariuszNauczyciel fizyki, przedmiotów informatycznych
41.Paluchowicz BeataNauczyciel informatyki
42.Plutowska GrażynaPedagog szkolny, bibliotekarz
43.Przybylska AnnaNauczyciel wychowania fizycznego
44.Sawa TomaszNauczyciel przedmiotów informatycznych
45.Sawicka DorotaNauczyciel matematyki
46.Sielicka MirosławaNauczyciel przedmiotów informatycznych
47.Sikorska BożenaNauczyciel języka niemieckiego
48.Skiera JoannaNauczyciel biologii
49.Skotarczak GabrielaNauczyciel języka niemieckiego
50.Sowa JustynaNauczyciel języka angielskiego
51.Szatkowska ElżbietaNauczyciel matematyki
52.Szymańska MagdalenaPsycholog
53.Tojza AnnaNauczyciel geografii
54.Wasielewska UrszulaNauczyciel matematyki
55.Wegner WojciechNauczyciel języka angielskiego
56.Wiese NinaNauczyciel języka angielskiego
57.Zabel JustynaNauczyciel przedmiotów ekonomicznych
58.Zych BernadetaNauczyciel języka polskiego