Przejdź do treści

Mamy dla Was świetną wiadomość! Dwóch naszych nauczycieli przedmiotów zawodowych – Małgorzata Lipińska i Radosław Marszałek obecnie uczestniczy w zagranicznym kursie „Photo and video making” w słonecznej Barcelonie! Kurs jest realizowany w ramach projektu Europejskie Mobilności Zawodowe Kluczem do Sukcesu, finansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Erasmus.
Cieszymy się bardzo, że mają tak wspaniałą możliwość rozwijania swoich umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń i poznania kultury Katalonii.
Podczas pobytu w Barcelonie mają okazję wymieniać doświadczenia z nauczycielami z innych krajów, zainspirować się wszechobecną sztuką i wrócić do szkoły z głową pełną pomysłów.

Ponownie łączymy się z Barceloną, gdzie nasi nauczyciele ukończyli kurs. Przez cały tydzień zdobywali nowe umiejętności pod okiem trenera Europass Teacher Academy.
Wolny czas spędzili odkrywając piękno miasta, przemierzając 130 km na pieszo.
Podczas spacerów po urokliwych dzielnicach Barcelony, takich jak Gotyk i El Raval, nauczyciele mieli okazję poznać lokalną kulturę i tradycje. Zobaczyli wiele zabytków, w tym niesamowite dzieła Antoniego Gaudí’ego. Spróbowali również katalońskiej kuchni, która okazała się bardzo różnorodna i smaczna, a szczególnie przypadły im do gustu paella, churros, fruita de patates i croquetas.
Podsumowując, pobyt w Barcelonie był dla nich wspaniałą przygodą. 🤓😎