Harmonogram godzin dostępności nauczycieli dla rodziców
w roku szkolnym 2023/2024
Ustawa z dnia5 sierpnia 2022r. o zmianie ustawy – Karta Nauczyciela oraz niektórych innych ustaw
(Dz.U. 2022r., poz. 1730) – art.1 pkt 34
L.p | Nazwisko i imię nauczyciela | Dzień tygodnia | Godziny dostępności | Miejsce spotkania w szkole |
---|---|---|---|---|
1 | Skórcz Marek | wtorek | 15.10 – 16.00 | sala 108 |
2 | Łutczyk-Pezała Anna | poniedziałek | 14.30 – 15.30 | sala 302 |
3 | Beker Katarzyna | piątek | 15.05 -16.05 | sala 104 |
4 | Białkowski Jarosław | wtorek | 12.40 – 13.25 | pokój nauczycielski, gabinet w-f |
5 | Chałubek Weronika | piątek | 8.25 – 8.55 | pokój nauczycielski |
6 | Chołodowski Marek | czwartek | 8.45 – 9.45 | pokój nauczycielski |
7 | Cochór Monika | czwartek | 14.15 – 15.15 | pokój nauczycielski |
8 | Dubicka Ewa | środa/czwartek | 7.30 – 8.00 | pokój nauczycielski |
9 | Dyba Monika | wtorek | 13.30 – 14.15 | sala 001 |
10 | Dywel Anna | czwartek | 15.05 – 16.05 | pokój nauczycielski |
11 | Filipek Katarzyna | czwartek | 15.00 – 16.00 | pokój nauczycielski |
12 | Gańska Lucyna | wtorek | 13.25 – 14.20 | pokój nauczycielski |
13 | Goławska Maria | piątek | 7.30 – 8.00 13.00 – 13.30 | sala 003 |
14 | Gorczyńska Magdalena | środa | 7.00 – 8.00 | sala 307 |
15 | Grajczak Michał | wtorek | 13.30 – 14.15 | pokój nauczycielski |
16 | Graj – Śliga Anna | wtorek | 14.15 – 15.15 | pokój nauczycielski |
17 | Grygiel Magdalena | piątek | 12.40 – 13.40 | pokój nauczycielski |
18 | Heimann Alicja | czwartek | 13.25 – 13.55 | pokój nauczycielski |
19 | Herman Stanisław | środa | 11.50 – 12.35 | gabinet W-f |
20 | Januszkiewicz Krystyna | czwartek | 7.00 – 8.00 | sala 112 |
21 | Jaworski Ryszard | czwartek | 15.10 – 16.10 | sala 110 |
22 | Jejer – Kokowska Elżbieta | poniedziałek | 8.00 – 8.45 | sala 203 |
23 | Jędrzejczyk Ilona | piątek | 8.50 – 9.50 | pokój nauczycielski |
24 | Kaczmarek Jacek | piątek | 13.30 – 14.30 | pokój nauczycielski |
25 | Klessa Paula | środa | 13.30 – 14.15 | pokój nauczycielski |
26 | Klimek Anita | wtorek | 11.50 – 12.35 | pokój nauczycielski |
27 | Klimek Halina | poniedziałek | 15.05 – 16.05 | sala 206 lub 306 |
28 | Kowalewska Ewelina | wtorek | 12.35 – 13.35 | pokój nauczycielski |
29 | Krupka Arkadiusz | wtorek | 14.15 – 15.15 | pokój nauczycielski |
30 | Kubicka Jolanta | poniedziałek | 14.15 – 15.15 | pokój nauczycielski |
31 | Lipińska Małgorzata | wtorek | 8.30 – 9.30 | pokój nauczycielski |
32 | Lipiński Dariusz | piątek | 8.00 – 8.45 | pokój nauczycielski |
33 | Łyjak Marcin | piątek | 11.50 – 12.35 | pokój nauczycielski, gabinet W-f |
34 | Malicka Joanna | wtorek (co drugi tydzień) | 8.45 – 9.30 | pokój nauczycielski |
35 | Małolepszy Kamil | piątek | 11.40 – 12.40 | pokój nauczycielski |
36 | Marszałek Radosław | czwartek | 10.35 – 11.35 | pokój nauczycielski/sala 308 |
37 | Matczyszyn Gabriela | piątek | 14.20 – 15.05 | sala 112 |
38 | Milczyńska Magdalena | czwartek | 15.05 – 16.05 | sala 004 |
39 | Moczarski Rafał | piątek | 12.30 – 13.30 | sala 202 |
40 | Nawrocki Dariusz | poniedziałek | 11.50 – 12.35 | pokój nauczycielski |
41 | Piechocka-Turska Olga | wtorek środa | 10.35 – 10.55 10.35 – 10.55 | pokój nauczycielski pokój nauczycielski |
42 | Pietraszek Alicja | poniedziałek | 11.40 – 12.40 | pokój nauczycielski |
43 | Plutowska Grażyna | piątek | 10.00 – 11.00 | sala 305 |
44 | Przybylska Anna | piątek | 14.15 – 15.15 | sala 114 |
45 | Sawa Tomasz | czwartek | 10.40 – 11.40 | pokój nauczycielski |
46 | Sawicka Dorota | piątek | 7.50 – 8.50 | sala 205 |
47 | Sielicka Mirosława | piątek | 15.55 – 16.55 | sala 206 |
48 | Sikorska Bożena | czwartek | 7.45 – 8.45 | pokój nauczycielski/sala 006 |
49 | Skiera Joanna | wtorek | 10.40 – 11.40 | pokój nauczycielski |
50 | Sowa Justyna | piątek | 7.45 – 8.45 | sala 001 |
51 | Szymańska Magdalena | wtorek | 7.00 – 8.00 | gabinet psychologa |
52 | Tabor Blanka | czwartek piątek | 13.00 – 13.30 14.15 – 14.45 | pokój nauczycielski pokój nauczycielski |
53 | Tojza Anna | poniedziałek | 8.00 – 9.00 | sala 207 |
54 | Trzemecki Tomasz | środa | 12.45 – 13.45 | pokój nauczycielski |
55 | Wasielewska Urszula | czwartek | 15.05 – 15.50 | sala 102/pokój nauczycielski |
56 | Zabel Justyna | poniedziałek | 14.15 – 15.00 | sala 104 |
57 | Ziółkowski Adam | wtorek | 11.40 – 12.40 | gabinet W-f |
58 | Zych Bernadeta | środa | 15.05 – 1535 | sala 208 |