Przejdź do treści

Ruszyły zajęcia Euro-startu Zawodowego

    18 uczestników projektu EURO-STAR ZAWODOWY z klas trzecich w zawodach technik ekonomista, informatyk i organizacji reklamy rozpoczęło przygotowania do wyjazdu na zagraniczną 4-tygodniową praktykę do Dublina w Irlandii. Projekt współfinansowany ze środków UE w ramach programu Erasmus+ (Akcja 1: Mobilność Edukacyjna, Kształcenie i Szkolenia Zawodowe) zapewnia zajęcia z tworzenia dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim (6 godzin), zajęcia kulturowo-pedagogiczne (6 godzin) oraz dodatkowe lekcje
    z języka angielskiego uwzględniające wyrażenia branżowe (20 godzin). 5 października 2017 odbyły się pierwsze zajęcia, które mają trwać do końca kwietnia. Mamy nadzieję, że spotkania te pomogą naszym uczniom poczuć się pewniej za granicą.