Przejdź do treści

Bilety do Hiszpanii poproszę! – Entradas a España por favor !

    Długo wyczekiwany wyjazd na praktyki do Granady w ramach projektu Euro-start Zawodowy zbliża się wielkimi krokami. Dzięki materiałom dydaktycznym, m. in. rozmówkom polsko-hiszpańskim uczniowie mają możliwość zapoznania się z podstawowymi zwrotami życia codziennego zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. W trakcie stażu uczestnicy projektu będą musieli nie tylko pracować w grupie różnorodnej etnicznie, ale także komunikować się w języku obcym. I o ile uczniowie zostaną umieszczeni w anglojęzycznym środowisku pracy, to jednak codzienne życie związane z poruszaniem się po mieście, kupowaniem produktów w sklepach, bądź nawiązaniem relacji ze społecznością lokalną wymagać będzie posługiwania się powszechnie znanymi zwrotami grzecznościowymi w języku hiszpańskim.