Przejdź do treści

Coraz ciekawiej…

    Co kilka dni zmieniają się nam nauczyciele. Od poniedziałku mamy nowych, zarówno na zajęciach porannych jak i z konwersacji. Również od poniedziałku w grupie mamy nowe koleżanki i kolegów. Uczymy się intensywnie i aktywnie w zajęciach uczestniczymy. Po południu z nauczycielem zwiedzaliśmy stare miasto. We wtorek udaliśmy się na wycieczkę do Palace of Holyroodhous- rezydencji królewskiej. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem przepięknych wnętrz i ogrodów królewskich. Również obecnie Elżbieta II, gdy gości w Edynburgu przebywa w pałacu i spotyka się z zaproszonymi politykami. Ciekawostką w pałacu jest również suknia ślubna księżniczki Megan. Dzisiaj po zajęciach „zdobywaliśmy” Zamek Edynburski. Zamek miał głównie charakter obronny, najbardziej zaciekawiły nas wystawy z militariami i klejnoty koronne władców.