Przejdź do treści

„What do you know about Ireland?”

    19 marca 2019r.w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie odbył się konkurs z języka angielskiego zatytułowany „What do you know about Ireland?”. Była to już V edycja konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych dla szkół podstawowych i klas gimnazjalnych o zasięgu regionalnym. Data konkursu nie została wybrana przypadkowo, ponieważ nawiązuje do Dnia Świętego Patryka- patrona Irlandii, który przypada 17 marca.

    Do udziału w tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się 9 szkół podstawowych, które reprezentowane były przez 32 uczestników. Najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Bolesława Domańskiego w Zakrzewie: Małgorzata Lach (I miejsce), Wojciech Chrzan (II miejsce) i Apolonia Paciorek (III miejsce).

    Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym roku.