Nowy rok szkolny rozpoczął się

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2024/2025 w ZSE rozpoczęła się na sali gimnastycznej, na której spotkali się uczniowie, nauczyciele, zaproszeni goście.

Uroczysty apel rozpoczął dyrektor szkoły, p. Marek Skórcz, który serdecznie przywitał zebranych, zwłaszcza pierwszoklasistów i powiedział o zamierzeniach  na nadchodzący rok.

W związku z rocznicą tragicznego września nawiązał  do wybuchu II wojny światowej.

Z zaproszonych gości głos zabrał radny powiatu złotowskiego, p. Bartłomiej Grzybek (absolwent ZSE). Potem rozpoczęła się część artystyczna. Wykonano piosenki do tekstu Wisławy Szymborskiej i z repertuaru zespołu ABBA. Następnie obejrzeliśmy filmową relację z uczniowskich wakacji.

Uroczystości poprzedziła Msza św. w kościele św. Rocha.