Przejdź do treści

Eliminacje Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK

  5 kwietnia w murach Akademii Nauk Stosowanych – Katedra Ratownictwa Medycznego w Pile zostały przeprowadzone rejonowe eliminacje Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. W Mistrzostwach wzięło udział 6 drużyn pięcioosobowych reprezentujących szkoły ponadpodstawowe z Piły oraz 3 drużyny ze Złotowa.

  I miejsce z terenu powiatu złotowskiego zajęła drużyna reprezentująca ZSE im. Jana Pawła II w Złotowie w składzie: Pola Wojtasik,  Weronika Piątek, Roksana Pawłowska, Hanna Kozicz, Gracjan Olszewski,
  II miejsce CKZIU im. H. Cegielskiego w Złotowie,
  III miejsce I LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Złotowie..

  Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

  Życzymy powodzenia naszej zwycięskiej drużynie, która będzie reprezentowała nasz powiat na Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK w Poznaniu.