Przejdź do treści

Olimpiada Przedsiębiorczości

    Wśród kilkunastu tysięcy uczestników XIX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości nie zabrakło uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie. Do etapu okręgowego, który odbywał się 7.03.2024r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zakwalifikowało się 4 uczniów szkoły: Wiktoria Gorczyńska, Olga Kwiatkowska, Fabian Wolski i Oskar Małaczek. Spośród 219 uczestników etapu okręgowego, po etapie pisemnym wyłoniono 50
    z najlepszymi wynikami. Wśród nich znalazła się uczennica „ekonoma” Wiktoria Gorczyńska, która uczestniczyła w II etapie. Ostatecznie Wiktoria została laureatką etapu okręgowego i w dniu 11 kwietnia 2024r. będzie brała udział wraz z 100 najlepszymi uczestnikami w kraju w zawodach centralnych w Warszawie.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.