Przejdź do treści

Media Expert partnerem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Złotowie!

    Umowa obejmuje praktyki uczniów ZSE w firmie, wykłady, szkolenia, dni otwarte i staże. Porozumienie o współpracy strony podpisały w maju. Wcześniej stosowną uchwałę podjął Zarząd Powiatu Złotowskiego. Uczniowie kształcący się w zawodach technik informatyk i technik programista będą objęci patronatem Media Expert. Dzięki temu  skorzystają z teoretycznej i praktycznej wiedzy naszych  pracowników – mówi Jacek Szweda, zastępca dyrektora Działu HR w Media Expert.  – Nasi specjaliści m.in. z branży IT podzielą się swoim know how, by ułatwić uczniom start w dorosłe, zawodowe życie. Mamy nadzieję, że w szeregach Media Expert!
    – Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Media Expert – największą firmą w regionie i ekspertem w zakresie nowoczesnych technologii użytkowych. Kooperacja ta wzbogaci ofertę naszej szkoły i da uczniom praktyczną możliwość szkolenia i zdobywania wiedzy oraz doświadczenia, które może przełożyć się na ich późniejszy sukces na rynku pracy – ocenia Marek Skórcz, dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie.