Przejdź do treści

ZSE – pożegnanie maturzystów

    W dniu 29.04.2022r. pożegnaliśmy dwie klasy liceum i trzy klasy technikum naszej szkoły. Była to szczególna chwila pełna wzruszeń, wspomnień, podziękowań wychowawcom, nauczycielom. Były także łzy szczególnie u wychowawców. Wzruszały nie tylko mowy Pana Dyrektora, gości ale teksty i piosenki stanowiące oprawę artystyczną tego jakże ważnego momentu życia absolwentów. Najlepszym uczniom wręczono szczególne wyróżnienia w postaci Liścia Dębu Papieskiego. Były też wpisy do Złotej Księgi, nagrody książkowe, a także w innej postaci, za wszelaką aktywność młodzieży, frekwencję, postawę oraz wyniki. To wydarzenie wszyscy przeżyliśmy, będziemy długo pamiętać jako, że zostało uwiecznione w postaci zdjęć wykonanych przez grupę fotograficzną naszej szkoły.