Przejdź do treści

Pierwszy tydzień praktyk

    Pierwszy tydzień praktyk w Maladze dobiega końca. Oprócz,  długich popołudniowych spacerów, wylegiwania się na plaży, czy zwiedzania wielu ciekawych zabytków – pracujemy.
    Z uwagi na to, że prawie wszyscy zatrudnieni jesteśmy w jednej firmie – uczymy się i wspieramy nawzajem. Naszym głównym zadaniem w tym tygodniu było nakręcenie tutorialu pt. „Jak utworzyć stronę biznesową na Facebooku”. Następnie musieliśmy zmontować film, dodać napisy lub nasz głos, opisując krok po kroku co robimy i udostępnić gotowy film na YouTube. W tym zadaniu bardzo liczyła się nasza kreatywność, która była widoczna u każdego z nas, gdyż wszyscy podeszliśmy do tego zadania w inny sposób. Już nie możemy doczekać się kolejnych zadań i wycieczek

    Ps. Pozdrowienia ślą: opiekunowie i 4c, 4b i 3ag