Przejdź do treści

Wygraliśmy pracownię komputerową!

    W roku szkolnym 2020/2021 uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie wzięli udział w konkursie plastyczno-multimedialnym „Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!”. Sześcioro uczniów ze wsparciem merytorycznym nauczycielki, Pani Eweliny Kowalewskiej zdobyło nagrodę główną, którą była mobilna pracownia komputerowa dla szkoły. Zespół Ekonom Złotów został wybrany spośród 2389 szkół z całej Polski! Nagrodzonych zostało 100 szkół, w tym tylko 31 na poziomie ponadgimnazjalnym. 1 września, podczas uroczystego rozpoczęcia nowego roku szkolnego, uczestnicy konkursu – Klaudia Senska, Julia Żabicka, Dariusz Dropinski, Tymoteusz Bieliński, Kacper Kubiak, Sebastian Lamonski oraz koordynatorka – Pani Ewelina Kowalewska – odebrali nagrody indywidualne i podziękowania z rąk dyrektora Pana Marka Skórcza. Zwycięski film z elementami animacji komputerowej można zobaczyć na stronie konkursu www.otymsiewie.pl