Pożegnanie roku szkolnego 2020/2021 w ZSE

Dobiegł końca rok szkolny 2020/2021, o którym można by powiedzieć, że był w zupełnie innym stylu. To był rok zdalnego nauczania (z małymi wyjątkami czasowymi).
    Do takiego toku nauki zmusiła nas pandemia. Przebrnęliśmy szczęśliwie i oto dzisiaj uroczyście zamykamy bieżący rok szkolny.
    Już myślimy, jak spędzić wakacje, ale zanim się rozstaliśmy, było jeszcze kilka słów od dyrektora, było pożegnanie ks. Michała, rozdane zostały nagrody książkowe dla najlepszych i po raz pierwszy wyróżnienia dla najlepszych zawodowców w szkole.
    Aby zakończyć uroczyście, odbyła się krótka, refleksyjna część artystyczna śpiewana i mówiona przygotowana przez uczniów różnych klas. Po niej w klasach nastąpiło rozdanie świadectw.