Przejdź do treści

Dublin przywitał nas słońcem

    Pierwszy tydzień praktyk w stolicy Irlandii za nami – moc wrażeń, emocji i wyzwań: zapoznanie się z obowiązkami w pracy, komunikowanie się w języku angielskim zarówno na praktykach, jak i urodzin goszczących, poznanie życia w wielkim mieście, a przy tym ruch lewostronny…
    Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy podziwiać uroki Dublina, odwiedziliśmy plażę w Bray ze wzgórzem, na które prowadziła 5 kilometrowa trasa, ale daliśmy radę, zdobyliśmy szczyt. Wycieczka do Belfastu przybliżyła nam historię Irlandii Północnej i Republiki Irlandii, a muzeum Titanica było niezwykłym doświadczeniem w wydaniu interaktywnym.
    Projekt EURO-START ZAWODOWY jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+; Akcja 1; Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.