Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W niecodziennych warunkach zmagali się uczniowie zakwalifikowani do XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Zawody dla wszystkich rozpoczęły się o godz. 9.00 23.02.2021r. przed kamerami internetowymi.
    Spośród 180 uczniów zakwalifikowanych do II etapu olimpiady był również uczeń IV klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie, Michał Budnik, kształcący się w zawodzie technik ekonomista.
    Uczestnicy ogólnopolskiej Olimpiady odpowiadali pisemnie na jedno pytanie o charakterze ogólnym nawiązujące do hasła przewodniego olimpiady, rozwiązywali zadanie z analizy finansowej oraz odpowiadali na 30 pytań testowych.

Gratulujemy Michałowi dotychczasowego sukcesu i życzymy jak najlepszego wyniku na etapie okręgowym.