Przejdź do treści

Myślę, więc czytam, czytam, więc myślę

    W listopadzie 2020r. uczniowie klas ID i IIDg wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Myślę, więc czytam, czytam, więc myślę ” (pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego) i uzyskali wyróżnienia. Byli to z klasy ID- Zuzanna Gniazdowska, Klaudia Senska, Patryk Grochowski, natomiast z klasy IIDg wyróżnienie wywalczył Igor Wikiera. Wszyscy otrzymali nagrody książkowe.
    Konkurs polegał na rozwiązaniu trzech zagadek literackich w różnych terminach i w jak najkrótszym czasie. Punktowano poprawne odpowiedzi i czas wykonania.
    Bardzo cieszymy, że pomimo epidemii i ograniczonych możliwości wychodzenia z domu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tych literackich potyczkach.
    Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

    Gabriela Matczyszyn