Ekonom na Zielonej Wyspie

3 maja 2014 r. po 3 godzinach lotu grupa uczniów z Technikum Informatycznego i Ekonomicznego (17 osób) wraz z opiekunami szczęśliwie wylądowała w Irlandii rozpoczynając główny i długo wyczekiwany etap projektu EPZ – praktyki w irlandzkich firmach, przedsiębiorstwach i instytucjach.
    Pierwsze wrażenia uczniów po spotkaniu z rodzinami, u których są zakwaterowani były bardzo pozytywne. Pobyt rozpoczął się zwiedzaniem centrum Dublina oraz spotkaniem z dyrektorem INI panem Davidem Walshem, który omówił szczegółowo zasady panujące w firmach oraz przekazał praktyczne wskazówki związane z bezpiecznym poruszaniem się po mieście. W spotkaniu uczestniczyły również grupy praktykantów z Niemiec i Martyniki.