Przejdź do treści

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

    Przedstawiciele SU dbają o to, by uczniowie ZSE spędzali produktywnie długie przerwy, rywalizując ze sobą podczas rozwiązywania tematycznych quizów Kahoot. Od 25 września w każdy piątek w szkolnej auli gromadzą się pasjonaci sprawnego posługiwania się nie tylko aplikacją, ale przede wszystkim wiedzą (!). Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Piątkowe konkursy są wyczekiwane, są okazją do wspólnej zabawy, do umacniania szkolnej wspólnoty. Dotychczas obchodziliśmy interaktywnie Europejski Dzień Języków, Dzień Tabliczki Mnożenia oraz Dzień Drzewa.
    W najbliższy czwartek 15 października w takiej samej formie odbędzie się finał Szkolnego Konkursu Wiedzy o Patronie. Zmierzą się w nim uczniowie, którzy w swoich klasach zajęli pierwsze miejsca. Zapraszamy całą społeczność szkoły do kibicowania uczestnikom konkursu.