Przejdź do treści

Kreatywność – jak wzmacniać swój potencjał?

    To temat warsztatu, który był najczęściej wybierany przez uczniów ZSE na spotkaniu z przedstawicielami Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu w dniu 4 marca 2020.
    Uczestnicy znaleźli w nim odpowiedź na pytanie: „ Czym jest kreatywność i jak ją kształtować?”
    Dowiedzieli się też, dlaczego warto rozwijać własną twórczość i jak to robić na co dzień.
    Wśród wybieranych tematów znalazł się również warsztat : „Netykieta – jak budować dobre relacje w Internecie?”, w trakcie którego omówiono zasady poprawnego zachowywania się w przestrzeni internetowej oraz sposoby reagowania na agresję czy hejt, a także  warsztat:  „CV i rozmowa rekrutacyjna – jak się wyróżnić?” dający wskazówki, jak napisać dobre CV oraz jak „zabłysnąć” w czasie rozmowy o pracę.