Przejdź do treści

Młode księgowe w akcji

    Dlaczego gdy winien to Ma, a jak ma to Winien?
    Na to dziwne pytanie znają odpowiedź dziewczyny z kl. IVA – Agnieszka Skowrońska i Natalia Kubińska, które 6 marca wzięły udział w II etapie ogólnopolskiego konkursu „Turniej Talentów – Akademia Księgowego” w siedzibie Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
    Do tegorocznej edycji konkursu przystąpiło około 700 uczestników z 46 szkół z całego kraju. Do II etapu zakwalifikowano 84 uczestników. Wśród nich znalazły się nasze uczennice, którym serdecznie gratulujemy. W trakcie poszczególnych etapów turnieju uczestnicy musieli wykazać się bardzo szeroką aktualną  wiedzą teoretyczną z rachunkowości i finansów oraz umiejętnością jej zastosowania w rozwiązywaniu zadań praktycznych.