Przejdź do treści

Ho! Ho! Ho!, czyli Mikołaj i przedszkolaki w ZSE

    9 i 10  grudnia zrobiło się w Ekonomie bardzo, bardzo świątecznie. Kilkaset maluchów ze złotowskich przedszkoli odwiedziło w tych dniach ZSE. A wszystko dlatego, że uczniowie Ekonoma przygotowali dla nich ciekawe i wesołe przedstawienie Mikołajkowe.

    Kiedy to na scenie pojawił się Mikołaj, pojawiły się emocje. W przedstawieniu nie zabrakło skrzatów, złej wiedźmy, która bardzo się starała, by zniszczyć wszystkim Mikołajki, nie zabrakło babuni, która ze swymi wnuczętami odczarowała wszystkie złe zaklęcia wiedźmy. Po scenie skakały żabki.  Pełna  wdzięku była kurka-złotopiórka, która regularnie broiła ku uciesze małych widzów… Jak co roku po skończonym przedstawieniu każdy mały gość Ekonoma dostał słodki podarunek. Nie zabrakło również energii do tańców i zabaw z Mikołajem i elfami w rytm skocznych świątecznych piosenek. Radosną zabawę dla najmłodszych przygotowali uczniowie klas: III E oraz I D pod kierunkiem Marzeny Kępińskiej i Magdaleny Milczyńskiej.