Przejdź do treści

Projekt Kostka 2019

    W dniu 20  września uczniowie klas: IAP, IAG, IBP, ICG, IIA,, IIC, IIIA, IIID   wzięli udział  w programie profilaktycznym „Przepis na sukces” , który   realizowany był w ramach Projektu Kostka 2019. Spotkanie odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej „Złotowianka”. „Kiedyś myślałem, że szczęście jest zarezerwowane tylko dla ludzi sukcesu”- tak wypowiedział się, raper Anatom, o motywacji do stworzenia tego programu. Obserwował ludzi sukcesu, bogatych,  uwielbianych przez fanów, cenionych w swoim otoczeniu i marzył, by stać się jednym z nich. Dostrzegał jednak, że ci sami ludzie borykają się z olbrzymimi z problemami w życiu prywatnym, że płacą wielką cenę za zrealizowane marzenia. Wielkie rzeczy, których dokonywali rzadko szły w parze ze szczęściem. W trakcie programu prowadzący dzielili się swoim doświadczeniem i przekazywali treści profilaktyczne.