Przejdź do treści

10 dni szkolenia – milion możliwości

    W piątek (09.08.2019 r.) zakończyłyśmy nasz dwutygodniowy kurs w ETI Malta. Nie było łatwo, ale każda z nas otrzymała certyfikat z zakresu Technology Enhanced Learning. Codziennie poznawałyśmy nowe możliwości wykorzystania technologi informacyjnej w nauczaniu. Mario – nasz trener – pokazał nam niezliczoną ilość narzędzi, które pomogą nam urozmaicić i uatrakcyjnić lekcje, a także zmotywować uczniów do samokształcenia. Najbardziej spodobało nam się tworzenie strony internetowej i bloga, ćwiczenia interaktywne, storyboard oraz webquest. Zajęcia były tak absorbujące, że 10 dni szkolenia minęło bardzo szybko. Wydawało nam się, że nauczyłyśmy się tak wiele, jednak dzisiaj nasz trener uświadomił nam, że to zaledwie początek, który daje nam milion możliwości. Już planujemy kolejne szkolenia 🙂

    Pozdrawiamy

    Asia, Ania, Dorota, Ela i Justyna