Przejdź do treści

3 razy „i” w Brighton: intensywnie, interesująco, intuicyjnie…

    Po weekendzie, wypoczęci i pełni energii do dalszego szkolenia rozpoczęliśmy bardzo intensywnie nasz ostatni tydzień w English Language School. Ciekawe zajęcia metodą eksperymentu oraz pogłębienie wiedzy metodologicznej nauczania j. angielskiego w oparciu o najnowsze badania naukowe pracowników uczelni Cambridge to dwa główne nurty szkolenia w tym momencie. Popołudniami zobaczyliśmy bardzo interesujące klify o nazwie 7 Sisters, które zapierają dech w piersiach swoim majestatem piękna w towarzystwie morza północnego. Wycieczka nie była łatwa, wspiąć się na szczyty, ostrożnie przejść po klifie, czy pokonać zawiłą trasę do celu to wymagające zadanie. We wtorek poznalismy również nasze zadanie na zakończenie kursu, więc rękawy do góry i do roboty! Intuicja nam mówi, że to będzie ciekawe przeżycie.

    Pozdrowienia ze słonecznego Brighton.

    Magdalena, Justyna, Rafał.