Przejdź do treści

Pobyt w urokliwym Edynburgu dobiega końca…

    Piątek tj.2.08.2019 r. był naszym ostatnim dniem zajęć. W nagrodę za pilną naukę otrzymaliśmy certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności. Podsumowując dwa tygodnie nauki należy podkreślić, że zajęci były bardzo intensywne. Również atmosfera panująca w szkole sprzyjała nauce i towarzyskim spotkaniom uczących się. W szkole spotkaliśmy Włochów, Szwajcarów, Niemców, osoby z Arabii Saudyjskiej, Chin i innych państw. Tradycyjnie po zajęciach w czwartek z nauczycielem szkoły udaliśmy się na wycieczkę, tym razem za miasto do miejscowości Rosslyn zwiedzać wyjątkową kaplicę z XV wieku. również od piątku w Edynburgu zaczyna się okres festiwali (będą trwały 3 tygodnie). Zjechało się wielu artystów z całego świata i ogromna rzesza turystów. W różnych miejscach miasta można spotkać występy teatralne, muzyczne, wokalne, pokazy sprawności i wiele innych. Festiwalowi towarzyszy atmosfera wesołości i ogólnego pikniku.