Przejdź do treści

Już trzy dni w Edynburgu…

    Już trzy dni doskonalimy nasz angielski prawie w formie indywidualnej ( 3-5 osobowe grupy). Zajęcia są urozmaicone. Poznajemy zasady gramatyki i wiele nowych słów. Mamy również zajęcia z konwersacji. Rozmawiamy z naszymi kolegami z grupy o krajach, z których pochodzą, panujących zwyczajach i wielu ciekawostkach. Mamy super nauczycieli, podziwiamy ich za cierpliwość i wyrozumiałość, a szczególnie za zaangażowanie. Codziennie po zajęciach uczestniczymy w kilkugodzinnych wycieczkach. Poznajemy zabytki, muzea, przyrodę i otwartych ludzi. Przewodnikami są nauczyciele ze szkoły. Byliśmy na długiej wycieczce wzdudłż rzeki Leith, a na końcu była wisienka na torcie , wspaniały park Royal Botanic Garden o powierzchni 26 hektarów. Dzisiaj zwiedzaliśmy Surgeons Hall Museums.