Przejdź do treści

Niech to co jest ostatnie, będzie początkiem czegoś nowego.

    Był początek i musi być koniec. To właśnie dzisiaj przyszedł czas na prezentację nabytych wiadomości CLIL na formy szkoły. Odbyło się to nadzwyczajnie dobrze, a uśmiechy na twarzach i uniesione w górę kciuki świadczyły o pozytywnym odbiorze. Koniec to czas podsumowań, jednak na gorąco można powiedzieć tylko, że okres spędzony w Brighton nie był stracony. Może moja znajomość języka angielskiego nie rozwinęła się do poziomu zaawansowanego, ale podstawy do stopnia komunikacji zostały opanowane.

    Nabyte doświadczenia będą okazywane już wkrótce, wraz z nadejściem nowego roku szkolnego. Na wczoraj nie mamy wpływu, liczy się teraźniejszość i nadzieja że jutro będzie lepiej.

    Pozdrawiam Marcin Łyjak

    …dziękuję wszystkim za wsparcie…