Przejdź do treści

Pożegnanie absolwentów ZSE

     26 kwietnia 2019r. uroczyście pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych. Czteroletni okres nauki zakończyły klasy technikum: IVA, IVB i IVC, a trzy lata pobytu w szkole upłynęły klasom liceum ogólnokształcącego: IIIE i IIID.

     Na uroczystości, która miała miejsce w sali Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, przybyli nauczyciele, rodzice i uczniowie przeżywali wzruszające chwile związane z podziękowaniami, wręczaniem nagród i świadectw ukończenia szkoły.

     Dyrektor szkoły pan Marek Skórcz wymienił absolwentów technikum i liceum uhonorowanych wpisem do Złotej Księgi. Wyróżnili się oni bardzo dobrymi wynikami w nauce, a także stanowili wzór postawy uczniowskiej. Są to: Marta Bonin, Agata Świerk i Natalia Żulka z klasy IVA, Artem Branitskyi z klasy IVB, Wiktoria Donerowicz, Dorota Mikołajczyk i Natalia Falba z klasy IIID oraz Katarzyna Kozłowska, Kinga Brzezińska i Klaudia Bucław z klasy IIIE.

     „Akt nadania Liścia Dębu Papieskiego” to nagroda dla absolwentów, których zapamiętamy jako osoby wyróżniające się postawą społeczną, zachowaniem i aktywnością na rzecz społeczności lokalnej lub szkolnej. Otrzymali ją: Izabela Balcer, Klaudia Bucław, Magdalena Kabattek, Patrycja Nowak, Natalia Przytuła, Julia Sala, Wiktoria Topolewska, Agata Wysocka, Kacper Popławski i Michał Sobczyk.

     Podziękowania i dyplomy otrzymali również absolwenci, którzy mogą poszczycić się osiągnięciami w dziedzinie sportu, działalnością na rzecz szkoły, działalnością charytatywną: w samorządzie uczniowskim, w redakcji Posted, w Drużynie Szpiku.

     Były też podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Otrzymanie świadectw i nagród wszystkie klasy uwieczniły ostatnim, wspólnym, pamiątkowym zdjęciem. Uroczystość uświetniły występami wokalnymi i tanecznymi uczennice naszej szkoły.

     Życzeniami sukcesów w dalszej nauce, osiągania wymarzonych celów i dokonywania właściwych wyborów żegnaliśmy maturzystów. Przed nimi egzaminy. Powodzenia!