Przejdź do treści

Powitanie wiosny w ZSE

    W kalendarz szkolny wpisują się obchody pierwszego dnia wiosny i wtedy jest w naszym budynku muzycznie, radośnie, kolorowo i nieco głośniej niż zazwyczaj. To wszystko za sprawą  mini playbacku show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Młodzież bawiła się, naśladując wykonawców, którzy śpiewali utwory popularne już dawno temu i tych, którzy  współcześnie są na pierwszych miejscach list przebojów. W wybranej przez siebie roli najlepiej pokazali się uczniowie klasy IIIC, którzy naśladowali zespół „Dżem”. Selena Gomes, czyli klasa IIE uplasowała się na II miejscu, a na III był zespół  „Boney M”, czyli uczniowie klasy IB. W drugiej części wiosennego programu odbył się turniej „Ekonomiada” na zasadzie telewizyjnej „Familiady”. W tym turnieju udział wzięły pięcioosobowe zespoły nauczycieli i uczniów. Wygrali nauczyciele.

    Ogłoszone zostały również wyniki konkursu „Kobiety i historie miłosne”, który odbył się w szkole 8 marca bieżącego roku. I miejsce przypadło w udziale Maksymilianowi Jurkowi z klasy IC, II miejsce  Klaudii Naporze z klasy IIE  i III Wiktorii Ziturus z klasy IIE.

    Czas spędzony, inaczej niż na lekcjach, to czas uatrakcyjniający  szkolną codzienność.