Ślubowanie nowego samorządu

Stało się tradycją, że co roku po akademii związanej ze Świętem Niepodległości ogłaszamy oficjalne wyniki wyborów do nowego Samorządu. Zanim to jednak uczyniliśmy przede wszystkim podziękowaliśmy ustępującemu Samorządowi, który przez ten ostatni rok tak dzielnie pracował. W sposób szczególny składamy wyrazy wdzięczności - odchodzącym wraz z nim - jego wspaniałym dotychczasowym opiekunkom: pani Annie Graj Ślidze i pani Justynie Sowie. Obie z wielkim zapałem i troską prowadziły Samorząd przez ostatnie 9 lat.

Podziękowaliśmy również maturzystom, którzy nas wspierali swoim doświadczeniem i pasją.
Następnie przedstawiony został skład nowego Samorządu, który po złożeniu ślubowania iż będzie dbać o dobre imię szkoły, troszczyć się o jej wizerunek i uczciwie sprawować powierzone funkcje oficjalnie rozpoczął swoją działalność.