Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Ślubowanie nowego samorządu

Stało się tradycją, że co roku po akademii związanej ze Świętem Niepodległości ogłaszamy oficjalne wyniki wyborów do nowego Samorządu. Zanim to jednak uczyniliśmy przede wszystkim podziękowaliśmy ustępującemu Samorządowi, który przez ten ostatni rok tak dzielnie pracował. W sposób szczególny składamy wyrazy wdzięczności - odchodzącym wraz z nim - jego wspaniałym dotychczasowym opiekunkom: pani Annie Graj Ślidze i pani Justynie Sowie. Obie z wielkim zapałem i troską prowadziły Samorząd przez ostatnie 9 lat.


Podziękowaliśmy również maturzystom, którzy nas wspierali swoim doświadczeniem i pasją.
Następnie przedstawiony został skład nowego Samorządu, który po złożeniu ślubowania iż będzie dbać o dobre imię szkoły, troszczyć się o jej wizerunek i uczciwie sprawować powierzone funkcje oficjalnie rozpoczął swoją działalność.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information