Zbiórka pieniędzy

Dnia 26.11 w czasie zebrania rodziców po raz kolejny zbieraliśmy pieniądze w ramach akcji „Szlachetna Paczka”. Wielu rodziców wsparło naszą akcję dzięki czemu łatwiej nam będzie pomóc rodzinie, którą wybraliśmy. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym :)

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information