Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Zbiórka pieniędzy

W dniu 27 listopada 2014 roku w ZSE im. Jana Pawła II w Złotowie samorząd uczniowski zorganizował podczas wywiadówek sprzedaż ciast oraz zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Szlachetna paczka”. Rodzice wraz z nauczycielami chętnie kupowali własnoręcznie robione ciasta. Uzyskana kwota zostanie przeznaczona na szczytny cel dla najbardziej potrzebujących, zaś za pieniądze uzyskane ze zbiórki do puszki (SZLACHETNA PACZKA) zamierzamy zakupić ręczniki, pościel, koc i ciepłą kołdrę. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji. ♥♥♥


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information