Mikołajki 2014

Dnia 05.12.2014r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Uczniowie samorządu uczniowskiego przebrali się w stroje Św. Mikołaja i śnieżynek. W tym świątecznym nastroju odwiedzili wszystkie klasy. W zamian za zaśpiewanie kolęd, wyrecytowanie wierszyków lub zaprezentowanie ćwiczeń gimnastycznych każdy z uczniów dostał lizaka.
W tym dniu obowiązywała także czerwona czapka Mikołaja. Każda osoba, która miała ją na głowie była zwolniona z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.
Był to mile i radośnie spędzony dzień, który wprawił wszystkich w świąteczny klimat.