Mikołajki 2014

Dnia 05.12.2014r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Uczniowie samorządu uczniowskiego przebrali się w stroje Św. Mikołaja i śnieżynek. W tym świątecznym nastroju odwiedzili wszystkie klasy. W zamian za zaśpiewanie kolęd, wyrecytowanie wierszyków lub zaprezentowanie ćwiczeń gimnastycznych każdy z uczniów dostał lizaka.
W tym dniu obowiązywała także czerwona czapka Mikołaja. Każda osoba, która miała ją na głowie była zwolniona z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.  
Był to mile i radośnie spędzony dzień, który wprawił wszystkich w świąteczny klimat.

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information