KONKURS!
dla młodzieży z powiatu złotowskiego pt.:
"PRACA I KARIERA"

Regulamin       Załączniki           Plakat

Zbiórka żywności

Otwórzmy swe serca i pomóżmy potrzebującym rodzinom z okolicy!

Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Caritas organizują świąteczną zbiórkę żywności, bo potrzebujących pomocy jest dużo!

Długoterminowe produkty: mąka, cukier, olej, kasza itp. składamy do 12 grudnia 2014r.  Zbiórkę przeprowadzają wychowawcy z prowadzonymi przez siebie klasami,
a zebraną żywność przekazują opiekunowi SU.

Niech nikomu nie zabraknie jedzenia przy wigilijnym stole!