Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Z Dorotką w Londynie

Do Londynu wybraliśmy się pociągiem. Wysiedliśmy na stacji Victoria i udaliśmy się pieszo do Buckingham Palace. Przed oficjalną londyńską rezydencją brytyjskich monarchów odbywała się właśnie zmiana warty. Następnie przeszliśmy na Trafalgar Square do Nationall Gallery.  Zachwycaliśmy się 2200 obrazami słynnych artystów. Doszliśmy do  Houses of Parliament i Big Bena. Weszliśmy na Westmister Bridge skąd widać było London Eye. Największe wrażenie wywarły na nas Tower of London i Tower Bridge. Dużym zaskoczeniem dla nas "nowicjuszy" był fakt, że 
przemieszczanie się metrem po 8 milionowej mertropolii było dość proste. Odwiedziliśmy również History Museum i  Piccadilly Circus. Na Leices Sqr. natknęliśmy się na spotkanie gwiazdy pop Rihanne z tłumem fanów. Zmęczeni i pełni wrażeń powróciliśmy do Brighton.
Dziękujemy wspaniałej przewodniczce naszej Dorotce :)

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information