Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Windsor, Eton & Oxford

Po tygodniowych zmaganiach z językiem angielskim, niedzielnym rankiem udaliśmy się na wycieczkę do Oxfordu, Windsoru i Eton. Po dwóch godzinach jazdy autokarem przybyliśmy do Windsoru. Potężna bryła zamku oszałamia ogromem. Masywne średniowieczne gmachy otacza wysoki, jednolity, szary mur, przy którym kamienice miasteczka wydają się malutkie. Przechodząc przez kamienny most, przeszliśmy na drugą stronę Tamizy, gdzie leży Eton. Eton w zasadzie składa się z jednej długiej ulicy, którą można dotrzeć do zabudowań słynnego Eton College, najbardziej prestiżowej angielskiej szkoły średniej. Następnie udaliśmy się w dalszą podroż, która zakończyła się w Oxford. Oxford wiekszości kojarzy się z jedną z najlepszych wyższych uczelni na świecie. Uczelnia sprawia wrażenie sporego średniowiecznego miasta. Uniwersytet sklada sie 35 kolegiow. W ich obrębie znajdują się pokoje dla studentów oraz pomieszczenia i instytucje o charakterze publicznym, kaplice, stołówki i biblioteki. Po długim pełnym wrażeń dniu wróciliśmy  zmęczeni do Brighton. A tam przywitała nas typowa angielska pogoda.
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information