Debata z okazji rocznicy śmierci ks. Patrona Bolesława Domańskiego

W dniu 29 marca uczniowie klas I Zespołu Szkół Ekonomicznych uczestniczyli w debacie z okazji rocznicy śmierci ks. Patrona Bolesława Domańskiego. O aktualności ogłoszonych na I Kongresie Związku Polaków w Niemczech Prawd Polaków dyskutowali reprezentanci młodzieży oraz zaproszeni goście: prof. Jowita Kęcińska-Kaczmarek, Konrad Kaczmarek, Kamil Krzanik-Dworanowska – dyrektor Muzeum Ziemi Złotowskiej oraz Adam Pulit – Burmistrz Miasta Złotowa. Debatę przygotowali Małgorzata i Marek Chołodowscy.