KOMUNIKAT

Szanowni rodzice (opiekunowie).
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem
w placówkach oświatowych informuję o utrudnieniach w funkcjonowaniu szkoły od tego dnia aż do odwołania. W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w referendum strajkowym większość pracowników wypowiedziała się za przystąpieniem do strajku.
Szkoła będzie otwarta, będzie sprawowana opieka nad każdym uczniem.
O wszelkich decyzjach, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość
i uważne śledzenie strony internetowej szkoły  i e-dziennika, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje.


 

Dzień Kobiet

8 marca odbyła się kolejna edycja konkursu „KOBIETY I HISTORIE MIŁOSNE” zorganizowanego pod patronatem biblioteki szkolnej. Już po raz VIII uczniowie naszej szkoły zmagali się z pytaniami dotyczącymi sławnych kobiet i znanych historii miłosnych. W tym roku zmieniona została formuła konkursu i uczestnicy rozwiązywali test na platformie KAHOOT.

Tegoroczni laureaci:

I miejsce:            Maksymilian Jurek kl. Ic

II miejsce:           Klaudia Napora kl. IIe

III miejsce:         Wiktoria Ziturus kl. IIe

GRUTULUJEMY!

Samorząd Uczniowski z okazji dnia kobiet zakupił kwiaty pracownikom szkoły. Fotorelacja z wydarzenia poniżej:


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information