KOMUNIKAT

Szanowni rodzice (opiekunowie).
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem
w placówkach oświatowych informuję o utrudnieniach w funkcjonowaniu szkoły od tego dnia aż do odwołania. W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w referendum strajkowym większość pracowników wypowiedziała się za przystąpieniem do strajku.
Szkoła będzie otwarta, będzie sprawowana opieka nad każdym uczniem.
O wszelkich decyzjach, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość
i uważne śledzenie strony internetowej szkoły  i e-dziennika, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje.


 

Powitanie wiosny w ZSE

W kalendarz szkolny wpisują się obchody pierwszego dnia wiosny i wtedy jest w naszym budynku muzycznie, radośnie, kolorowo i nieco głośniej niż zazwyczaj.
To wszystko za sprawą  mini playbacku show „Twoja twarz brzmi znajomo”.
Młodzież bawiła się, naśladując wykonawców, którzy śpiewali utwory popularne już dawno temu i tych, którzy  współcześnie są na pierwszych miejscach list przebojów.
W wybranej przez siebie roli najlepiej pokazali się uczniowie klasy IIIC, którzy naśladowali zespół „Dżem”. Selena Gomes, czyli klasa IIE uplasowała się na II miejscu, a na III był zespół  „Boney M”, czyli uczniowie klasy IB.


W drugiej części wiosennego programu odbył się turniej „Ekonomiada” na zasadzie telewizyjnej „Familiady”. W tym turnieju udział wzięły pięcioosobowe zespoły nauczycieli i uczniów. Wygrali nauczyciele.
Ogłoszone zostały również wyniki konkursu „Kobiety i historie miłosne”, który odbył się w szkole 8 marca bieżącego roku. I miejsce przypadło w udziale Maksymilianowi Jurkowi z klasy IC, II miejsce Klaudii Naporze z klasy IIE i III Wiktorii Ziturus z klasy IIE.
Czas spędzony, inaczej niż na lekcjach, to czas uatrakcyjniający szkolną codzienność.

 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information