Uwaga !!!

Weź udział w konkursie na film krótkometrażowy „Szkoła wolna od używek”.
Konkurs ma zasięg ogólnopolski i polega na nagraniu i zmontowaniu filmu o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychotropowych.
Maksymalny czas trwania filmu to 2 minuty.
Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja itp.).
Czas realizacji do 15 kwietnia.
Informacje o konkursie oraz wszystkie niezbędne dokumenty znajdują się na stronie:
www.szkolawolnaoduzywek.pl


Zajęcia praktyczne w laboratoriach

Kolejne grupy uczniów naszego Technikum korzystają ze specjalistycznych zajęć w laboratoriach w Pile. W dniach 4 - 8.03 br. ekonomiści i informatycy z klas III A i III B biorą udział w ćwiczeniach przypominających rzeczywiste warunki pracy. Uczniowie mają możliwość nabywania praktycznych umiejętności wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt. Kontakt z wyposażeniem stosowanym w przedsiębiorstwach oraz system ośmiogodzinnej pracy to połączenie dwóch najważniejszych elementów praktyki. Laboratoria oferują 40 godzinne zajęcia. Po ich zakończeniu uczniowie otrzymają certyfikat, w którym uwzględniony zostaje zakres podniesionych umiejętności.
Płatne staże dla uczniów oraz zajęcia w technologicznie innowacyjnych laboratoriach to działania w ramach projektu „Czas zawodowców BIS - zawodowa Wielkopolska”.


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information