KOMUNIKAT

Szanowni rodzice (opiekunowie).
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem
w placówkach oświatowych informuję o utrudnieniach w funkcjonowaniu szkoły od tego dnia aż do odwołania. W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w referendum strajkowym większość pracowników wypowiedziała się za przystąpieniem do strajku.
Szkoła będzie otwarta, będzie sprawowana opieka nad każdym uczniem.
O wszelkich decyzjach, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość
i uważne śledzenie strony internetowej szkoły  i e-dziennika, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje.


 

„Ekonoma” potyczki z ekonomią

Również w tym roku szkolnym kilkunastoosobowa grupa uczniów Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych rywalizuje w Olimpiadach, w których sprawdzana jest wiedza ekonomiczna.
Po zmaganiach szkolnych do etapu okręgowego XXXII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej zakwalifikowało się 6 uczniów z klas III i IV w zawodzie technik ekonomista. W Poznaniu „ekonom” reprezentowali Agata Świerk, Michał Budnik, Michał Leśniak, Patrycja Nowak, Natalia Adler, Michał Pawłowski i Marta Bonin.


Uczniowie musieli się zmierzyć z pytaniem opisowym, zadaniem z podstaw ekonomii oraz 30 pytaniami testowymi. Tematem przewodnim tegorocznej Olimpiady Ekonomicznej jest „Gospodarka światowa – wolny handel czy protekcjonizm”.
Uczniowie uczestniczyli również w XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, Hasło przewodnie tegorocznej rywalizacji brzmi „Trendy na rynku kapitałowym”. Również na tym etapie olimpiady należy odnotować sukces uczniów. Troje uczniów zakwalifikowało się do etapu okręgowego, który odbędzie się w marcu 2019r. w Poznaniu. Złotowski „ekonom” będą reprezentowali: Agata Świerk, Michał Budnik i Michał Leśniak. Opiekunem przygotowującym uczniów do olimpiady jest Marek Skórcz dyrektor szkoły.
Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach z ekonomia.

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information