„EKONOM” na gali

11 stycznia 2019 roku Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu gościł najlepsze licea i technika z Wielkopolski na uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019. W uroczystości uczestniczyły władze UAM, przedstawiciele poznańskich uczelni, władz samorządowych, Wielkopolski Kurator Oświaty oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie najlepszych szkół. Do tego prestiżowego grona zaproszono także przedstawicieli Złotowskiego „Ekonoma” Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych znalazło się wśród 10 najlepszych techników w Wielkopolsce oraz zostało uznane za najlepsze w północnej części naszego województwa.


Na tak wysoką pozycję Szkoły wpłynęły wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych.
Podczas uroczystości, która odbyła się w Auli Wydziału Prawa i Administracji UAM laureatom wręczono dyplomy. W imieniu dyrektora p. Marka Skórcza nagrodę odebrała p. Ewa Dubicka wraz z uczniami naszego technikum – kierownik kształcenia praktycznego w ZSE.
Jest to bardzo znaczący sukces, na który składa się wysiłek wszystkich nauczycieli
i uczniów.


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information