Mikołajki, Mikołajki… w ZSE

Grudzień – choinka, Mikołaj, prezenty, kolorowe światełka… To ulubiony czas dla dzieci – zarówno tych najmłodszych jak i dla starszych. Uczniowie Ekonoma – jak co roku – postanowili świetnie się bawić i swoją zabawą dać radość również innym. Dlatego przygotowali Mikołajkowe przedstawienie –wesołą bajkę, na którą zaproszone zostały dzieci ze złotowskich przedszkoli. Mali goście przybyli licznie i z ogromnym zaciekawieniem oglądali perypetie elfów, kota w butach i dzielnego Jasia, którzy ratowali Mikołaja, będącego w niewoli u złego czarnoksiężnika. Bohaterowie spotkali na swej drodze również kupca z jego psem i dwie wiedźmy. Akcja bajki była dynamiczna i zapewniła publiczności mnóstwo emocji. Podziw na małych twarzyczkach wywołał solowy występ czarnoksiężnika, który prezentował przedszkolakom „prawdziwą” magię, czyli kilka magicznych sztuczek. Pełne wrażeń dzieci wracały do przedszkola mówiąc, że było świetnie i na pewno jeszcze zawitają do Ekonoma na kolejne Mikołajkowe przedstawienie.
Organizatorami tegorocznej bajki była klasa III e wraz z wychowawcą Marzeną Kępińską.