Praca i Kariera

W dniu 07.12.2018r. w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Złotowie odbyło się  podsumowanie powiatowego konkursu  pt. „PRACA I KARIERA”. Był to konkurs tematyczny z zakresu rynku pracy i kształcenia zawodowego, skierowany do młodzieży w wieku 15-25 lat z powiatu złotowskiego i  zorganizowany  przez MCK Złotów.  Jego głównym celem było zachęcanie młodzieży do planowania kariery zawodowej.
Uczennica kl. IIA Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie – Aleksandra Marcinkowska - zajęła III miejsce w tym konkursie. Laureaci  konkursu otrzymali dyplomy oraz  atrakcyjne nagrody rzeczowe.
                                                     Gratulujemy!