Co słychać u naszych absolwentów?

Mariusz Skrentny podzielił się z nami swoimi wrażeniami po odbytym stażu w IKEA Business Service Center. Była to jedna z nagród za zajęcie I miejsca w ubiegłorocznej edycji konkursu „Turniej Talentów-Akademia Księgowego”.
Mariusz napisał:
muszę przyznać, że nauka popłaciła. Zdobyłem spore doświadczenie, a i finansowo nie mogłem narzekać. Pracowało mi się tam bardzo dobrze. Do pracy mogłem przychodzić na którą chciałem, ale wymagano żebym był w niej 8 godzin. Byłem w dwóch zespołach, polsko-francuskim i duńsko-finlandzko-norweskim, oba bardzo polubiłem. Atmosfera była luźna i jak czegoś nie wiedziałem to zawsze ktoś mi pomógł.

Księgowałem faktury, pisałem maile do dostawców, zakładałem kartoteki dostawców, przedłużałem kontrakty itp. Podszlifowałem trochę język angielski, ponieważ spotkania firmowe czy też drużynowe były właśnie w tym języku. Firma opłaciła akademik w którym mieszkałem przez dwa miesiące z chłopakami z 2 i 3 miejsca w konkursie. Koledzy okazali się bardzo fajni i ciekawie się z nimi żyło :) Przy okazji trochę pozwiedzaliśmy Poznań przed studiami.
Staż miał trwać 2 miesiące, ale udało mi się zostać tam na jeden miesiąc dłużej.
Mam nadzieję, że w przyszłe wakacje także będę mógł tam wrócić.
W październiku zacząłem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku finanse
i rachunkowość biznesu.

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.