KOMUNIKAT

Szanowni rodzice (opiekunowie).
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem
w placówkach oświatowych informuję o utrudnieniach w funkcjonowaniu szkoły od tego dnia aż do odwołania. W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w referendum strajkowym większość pracowników wypowiedziała się za przystąpieniem do strajku.
Szkoła będzie otwarta, będzie sprawowana opieka nad każdym uczniem.
O wszelkich decyzjach, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość
i uważne śledzenie strony internetowej szkoły  i e-dziennika, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje.


 

Spotkanie z absolwentem w ZSE

29.11.2018 odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań z absolwentami ZSE. Tym razem przybył na nie Rafał Bartosiak, absolwent roku 2007. Wspominał lata szkolne, klasowego wychowawcę, swoją funkcję przewodniczącego SU. Powiedział, że nigdy nie bał się nowych wyzwań, nowych zajęć i pracy w różnej formie i do tego też zachęcał młodzież. Sam angażował się w eventy. Podkreślił, że to daje możliwość robienia czegoś, czego nie robi się na co dzień i pozwala się odnaleźć na ścieżkach swojego życia  oraz odkryć swoje pasje.


W życiu imał się różnych prac:  pracował jako handlowiec, monter okien, pracował również jako specjalista ds. marketingu i reklamy w miejscowej redakcji. Ukończył studia zaocznie, ale już wcześniej miał swój pomysł na życie. Założył własną działalność – firmę montującą rolety, co daje  mu poczucie samorealizacji. Nadmienił jednak, że prowadzenie firmy jest czasochłonne i zobowiązujące.
Rafał Bartosiak podzielił się z naszymi uczniami swoją pasją i przedstawił film z III edycji imprezy survivalowej, której jest pomysłodawcą. Biorą w niej udział uczestnicy z całej Polski.
Zachęcał on młodzież, aby podejmowała różnego rodzaju inicjatywy i się tego nie bała.
Ocenił, że wybierając tę szkołę, dokonali dobrego wyboru.


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information