KOMUNIKAT

Szanowni rodzice (opiekunowie).
W związku z planowanym od 8 kwietnia 2019r. ogólnopolskim protestem
w placówkach oświatowych informuję o utrudnieniach w funkcjonowaniu szkoły od tego dnia aż do odwołania. W Zespole Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie w referendum strajkowym większość pracowników wypowiedziała się za przystąpieniem do strajku.
Szkoła będzie otwarta, będzie sprawowana opieka nad każdym uczniem.
O wszelkich decyzjach, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie szkoły w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informować państwa na bieżąco. W zaistniałej sytuacji prosimy Państwa o wyrozumiałość
i uważne śledzenie strony internetowej szkoły  i e-dziennika, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje.


 

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

9 listopada w sali gimnastycznej ZSE odbyły się uroczystości związane z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Aby uczcić ten moment wszyscy zgromadzeni wysłuchali krótkiej historii "Mazurka Dąbrowskiego", by później odśpiewać 4 zwrotki naszego hymnu.
         Spotkanie uczniów i nauczycieli szkoły obfitowało w wiele punktów. Można było obejrzeć część poświęconą krótkiej historii naszego kraju od pierwszego rozbioru po odzyskanie wolności politycznej w 1989r., którą przedstawili uczniowie klasy II E.

Podczas tej uroczystości wszyscy byliśmy też świadkami wymiany pocztu sztandarowego, podziękowań dla ustępującego składu Samorządu Uczniowskiego i zaprezentowania nowych członków tego organu, a także części bardziej rozrywkowej, a mianowicie turnieju "Kocham Cię, Polsko!" w wydaniu Ekonoma. Ten fragment apelu nawiązywał oczywiście do znanego teleturnieju, lecz tematycznie był związany z jubileuszowymi obchodami.  Spotkanie wszystkich w sali gimnastycznej było również doskonałym momentem dla ogłoszenia wyników konkursu na najpiękniej przystrojoną salę lekcyjną z okazji jubileuszu. Konkurs ten wygrała klasa 3 C, drugie miejsce przypadło 3A, zaś na trzeciej lokacie uplasowała się klasa 1A. Uczniowie i nauczyciele szkoły ubrani w galowe stroje i noszący kotyliony w barwach narodowych godnie uczcili tę ważną dla naszej Ojczyzny chwilę, gdy 100 lat temu odzyskała niepodległość.
                            Gabriela Matczyszyn - ZSE

 
 

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Ekonomicznych w Złotowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2014”.

 

 

 

 

Free business joomla templates

Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Informacje o cookie.

Akceptuje cookie na stronie.

EU Cookie Directive Module Information