KONKURS!
dla młodzieży z powiatu złotowskiego pt.:
"PRACA I KARIERA"

Regulamin       Załączniki           Plakat

NOE

17 października   uczniowie  klas pierwszych i drugich uczestniczyli w programach profilaktycznych, które realizowała Agencja Profilaktyki i Terapii Uzależnień ze Szczecina.
NOE i  „Smak życia, czyli debata o dopalaczach” to programy autorstwa prof.  Krzysztofa Wojcieszka, które miały na celu dostarczenie młodym ludziom wiedzy o uzależnieniach od psychoaktywnych substancji chemicznych i zagrożeń wynikających z ich używania.

Mając na uwadze to, że młodzi ludzie  często podejmują działania uznawane za cyberprzemoc, nie mając świadomości ich konsekwencji w szkole zrealizowano również
program „Stop cyberprzemocy”. Miał on też uzmysłowić uczniom  intensywność krzywdy doznanej przez ofiary cyberprzemocy, ich poczucie zagrożenia, które  przekracza często możliwości poradzenia sobie z tą trudną sytuacją.